GK-5 DELME KESME YAĞI

 Kullanım alanları: Delme ve kesme yağı hafif ve orta talaşlı işlerde kullanılabildiği gibi, makina parçalarının, işlenmiş ve yarı işlenmiş malzemelerin, silahların bakımında koruma yağı olarak da kullanılabilir.
Özellikleri: Paslanmaz çelikte, alaşımlı çelikte, saf metallerde ve ametallerde çok iyi sonuçlar verir. Delme, diş açma, diş düzeltme, frezeleme, oyma ve torna işleri gibi birçok işlem için uygundur. Talaşların birbirine yapışmasını önler ve çok iyi dağılma özelliği ile rahat çalışma imkanı sağlar.
Kullanım şekli: İşlenecek olan yüzeye yaklaşık 30 cm. mesafeden püskürtünüz.
Uyarı: Silikon, klor, reçine ve asit içermez. Boyaya zarar verebilecek yada renklendirecek bileşenler içermez.

Kullanım alanları: Delme ve kesme yağı hafif ve orta talaşlı işlerde kullanılabildiği gibi, makina parçalarının, işlenmiş ve yarı işlenmiş malzemelerin, silahların bakımında koruma yağı olarak da kullanılabilir. Özellikleri: Paslanmaz çelikte, alaşımlı çelikte, saf metallerde ve ametallerde çok iyi sonuçlar verir. Delme, diş açma, diş düzeltme, frezeleme, oyma ve torna işleri gibi birçok işlem için uygundur. Talaşların birbirine yapışmasını önler ve çok iyi dağılma özelliği ile rahat çalışma imkanı sağlar. Kullanım şekli: İşlenecek olan yüzeye yaklaşık 30 cm. mesafeden püskürtünüz. Uyarı: Silikon, klor, reçine ve asit içermez. Boyaya zarar verebilecek yada renklendirecek bileşenler içermez. Son kullanma tarihi:

Direk kullanılır.

Yüksek derecede yanıcıdır. Yüksek derecede yanıcı madde. Suda yaşayan organizmalara karşı zararlıdır. Doğal ortamlarda suda uzun vadeli zararlara yol açabilir. Buharı halsizliğe yol açabilir. Kutu basınç altındadır. Direkt güneş ışınlarından ve +50 °C’nin üstündeki sıcaklıklardan koruyunuz. Kullandıktan sonra da zorla açmaya çalışmayınız yada yakmayınız. Ateşin yada yanan objelerin üstüne sıkmayınız. Ateşten uzak tutunuz. Çocukların ulaşamayacakları bir yerde muhafaza ediniz. Yeterince havalandırılmayan ortamlarda patlama olasılığı oluşturabilecek karışımların oluşması mümkündür. Aerosol içerir. İçinize çekmeyiniz. Boş kapları ve ambalajları güvenli şekilde imha ediniz. Sadece iyi havalandırılan ortamlarda kullanınız.