GK-3 SOĞUTMA SIVISI (YARI SENTETİK)

 Tezgahlarda ısınmayı önleyen ve makinenin verimli çalışmasını  sağlayan yüksek oranda su ile seyreltilerek kullanılabilen çok ekonomik soğutma sıvısıdır. Haznedeki suya  %  5  ilave edilir. Metal parçalar kesilirken oluşan ısının düşmesini sağlar. Çevreye zararı yoktur. Biyolojik olarak parçalanır. Bakteri oluşturmaz. Metal yüzeyinde korozyonu önler  ve içeriğindeki pas önleyiciler sayesinde yüzeyde koruyucu bir film tabakası oluşturarak  ürünü paslanmaya  karşı korur. Hızlı etkilidir. Kayganlık ve temizleme özelliği sayesinde  hem etkili soğutma yapar, hem de rahat çalışma ortamı sağlar.

Soğutma Sıvısı Tüm CNC ,Torna ve Boverk tezgahlarında rahatlıkla kullanılabilir.Ekonomiktir. 100 litre suya 5 litre ilave edilerek çok mükemmel sonuç verir. Rekraktometre değeri 2

Her türlü CNC – Torna ve Borverk tezgahlarında rahatlıkla kullanılabilir. Seyreltme oranı 100 litre suya 5 litre dir.

Tezgahlarda ısınmayı önleyen ve makinenin verimli çalışmasını sağlayan yüksek oranda su ile seyreltilerek kullanılabilen çok ekonomik soğutma sıvısıdır. Haznedeki suya % 5 ilave edilir. Metal parçalar kesilirken oluşan ısının düşmesini sağlar. Çevreye zararı yoktur. Biyolojik olarak parçalanır. Bakteri oluşturmaz. Metal yüzeyinde korozyonu önler ve içeriğindeki pas önleyiciler sayesinde yüzeyde koruyucu bir film tabakası oluşturarak ürünü paslanmaya karşı korur. Hızlı etkilidir. Kayganlık ve temizleme özelliği sayesinde hem etkili soğutma yapar, hem de rahat çalışma ortamı sağlar.